واناکرای دکمه شلوار راه های ارتباط صنعت و دانشگاه فعالیت علمی دانشجویی نصیری زاده کشور اشغالی صدراعظم سابق پرونده قتل خاشقچی بیست و هفتم آبان غذای ترکی مسافران اسنپ گرین کارت لاتاری لهجه خارجی قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها الحاق یک تبصره به قانون سنجش و پذیرش سازمان تحقیقاتی Verily معاملات الگوریتمی فریب موشک ها خانوار کم درآمد بیمارستان قلب شهید رجایی
2018-11-18@02:16:16 GMT
در حال انتقال به وبسایت

آخرین اخبار برنامه بازي هاي روز دهم

برنامه روز دهم کاروان ایران در بازی‌های آسیایی

ساعت24-دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی با رقابت ورزشکاران کاروان ایران در رشته‌های مختلف پیگیری می‌شود.   ورزشکاران و تیم‌های ایرانی حاضر در بازی‌های آسیایی جاکارتا امروز (سه شنبه) دهمین روز مسابقات خود را در دو شهر جاکارتا و پالمبانک پیگیری خواهند کرد. **برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی به شرح زیر است: * قایقرانی بادبانی ( ساعت 9:30) - محمد جامی نسب و نیما رهبری * بوکس: (ساعت 16:30) - مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 69 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده * دوومیدانی: (ساعت 7:15) - الهام کاکلی – مقدماتی 200 متر - حسن تفتیان...

برنامه ورزشکاران ایران در روز دهم بازی های آسیایی جاکارتا

ورزشکاران کشورمان در روز دهم بازی های آسیایی جاکارتا در هشت رشته به مصاف حریفان خواهند رفت. به گزارش خبرنگار ایمنا، بازی های آسیایی جاکارتا در حالی روز دهم خو را سپری می کند که در ۹ روز گذشته ورزشکاران کشورمان موفق شدند ۱۷ مدال طلا، ۱۵ مدال نقره و ۱۵ مدال برنز کسب کنند. در روز دهم این رقابت ها ورزشکاران کاروان ایران در رشته های تیرو کمان، واترپلو، سوارکاری، دوومیدانی، بوکس ،کوراش، اسکواش، قایقرانی و شیرجه به میدان خواهند رفت. برنامه دهمین روز بازی های آسیایی ٢٠١٨ اندونزی به شرح زیر است: * تیرو کمان کامپوند تیمی زنان در دیدار رده بندی *...

برنامه روز ورزشکاران ایران در روز دهم بازی های آسیایی جاکارتا

ورزشکاران کشورمان در روز دهم بازی های آسیایی جاکارتا در هشت رشته به مصاف حریفان خواهند رفت. به گزارش خبرنگار ایمنا، بازی های آسیایی جاکارتا در حالی روز دهم خو را سپری می کند که در ۹ روز گذشته ورزشکاران کشورمان موفق شدند ۱۷ مدال طلا، ۱۵ مدال نقره و ۱۵ مدال برنز کسب کنند. در روز دهم این رقابت ها ورزشکاران کاروان ایران در رشته های تیرو کمان، واترپلو، سوارکاری، دوومیدانی، بوکس ،کوراش، اسکواش، قایقرانی و شیرجه به میدان خواهند رفت. برنامه دهمین روز بازی های آسیایی ٢٠١٨ اندونزی به شرح زیر است: * تیرو کمان کامپوند تیمی زنان در دیدار رده بندی *...

برنامه روز دهم بازی‌های آسیایی جاکارتا

به گزارش جهان نيوز، در حالی که طی 9 روز گذشته ورزشکاران در رشته های مختلف به مدال های رنگارنگی دست یافتند، در روز دهم نیز تعدادی از رشته های کار خود را آغاز و پیگیری می کنند. در این روز شاید امید زیادی به کسب مدال طلا وجود نداشته باشد و فقط آغاز مسابقات کوراش کمی همه را به سمت این رشته رزمی جذب می کند تا شاید از دل کوراش مدال خوشرنگی برای کشورمان بیرون بیاید.   البته که دوومیدانی هم در ماده های مختلف پیگیری می شود و بعید نیست مثل دیروز که حسین کیهانی مدال...

برنامه روز دهم کاروان ایران در بازی‌های آسیایی

به گزارش پارس نیوز، ورزشکاران و تیم‌های ایرانی حاضر در بازی‌های آسیایی جاکارتا امروز (سه شنبه) دهمین روز مسابقات خود را در دو شهر جاکارتا و پالمبانک پیگیری خواهند کرد. **برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی به شرح زیر است: * قایقرانی بادبانی ( ساعت 9:30) - محمد جامی نسب و نیما رهبری * بوکس: (ساعت 16:30) - مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 69 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده * دوومیدانی: (ساعت 7:15) - الهام کاکلی – مقدماتی 200 متر - حسن تفتیان – مقدماتی 200 متر - الهام کاکلی – نیمه نهایی 200 متر - امیر مرادی...

برنامه روز دهم کاروان ایران در بازی‌های آسیایی

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، ورزشکاران و تیم‌های ایرانی حاضر در بازی‌های آسیایی جاکارتا امروز (سه شنبه) دهمین روز مسابقات خود را در دو شهر جاکارتا و پالمبانک پیگیری خواهند کرد. **برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی به شرح زیر است: * قایقرانی بادبانی ( ساعت 9:30) - محمد جامی نسب و نیما رهبری * بوکس: (ساعت 16:30) - مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 69 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده * دوومیدانی: (ساعت 7:15) - الهام کاکلی – مقدماتی 200 متر - حسن تفتیان – مقدماتی 200 متر - الهام کاکلی – نیمه نهایی 200...

برنامه نمایندگان ایران در روز دهم بازی های آسیایی

به گزارش ایلنا، دهمین روز بازی های آسیایی در حالی به انجام می رسد که بازهم نمایندگان ایران در رشته های مختلف و در قسمت های انفرادی و تیمی به مصاف رقبای خود می روند. تیر و کمان: رده بندی کامپوند تیمی بانوان  9:50 دقیقه دوومیدانی: نیمه نهایی دو و میدانی 200 متر: بانوان: 7:15 آقایان: 7:45 فینال 800 متر:  17:10 بوکس: سجاد کاظم زاده 69 کیلوگرم:  16:30 دایوینگ: فینال آقایان:  17:45 سوارکاری: سوارکاری تیمی و انفرادی:   5:30 کوراش: منفی 66 کیلوگرم:  از 11:30 مثبت 90 کیلوگرم:  از 12:10 اسکواش: تیمی بانوان ایران-هنگ کنگ 7:30 ایران-تایلند 16 واترپلو: ایران -...

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| برنامه ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸

دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با رقابت ورزشکاران ایران با حریفان در رشته‌های مختلف پیگیری خواهد شد. ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹ ورزشی رزمی والیبال|بسکتبال|هندبال نظرات به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی به شرح زیر است: * قایقرانی بادبانی: - محمد جامی نسب و نیما رهبری * بوکس: - مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 69 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده * دوومیدانی: - الهام کاکلی – مقدماتی 200 متر - حسن تفتیان – مقدماتی 200 متر - الهام کاکلی – نیمه نهایی 200 متر - امیر مرادی –...

برنامه مسابقات ورزشکاران ايران در روز دهم/ آغاز رقابت‌هاي جودو

خبرگزاري آريا - برنامه مسابقات ورزشکاران ايران در روز دهم بازي‌هاي آسيايي 2018 اندونزي اعلام شد.به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از اندونزي، در دهمين روز از مسابقات بازي هاي آسيايي ورزشکاران ايران در رشته هاي مختلف به ميدان مي روند. در اين روز جودوکاران مسابقات خود را آغاز مي کنند. برنامه مسابقات ورزشکاران ايران در روز دهم به شرح زير است: 29 آگوست (7 شهريور) *قايقراني بادباني *اسکواش تيمي بانوان: ايران – هنگ کنگ، ايران – تايلند *تير و کمان تيمي کامپوند زنان: ايران – تايپه *بوکس 69 کيلوگرم: سجاد کاظم زاده *دووميداني هفتگانه: سپيده توکلي 200 متر: الهام کاکلي،...

برنامه Match of the Day – World Cup (بازی های روز دهم - 24 ژوئن 2018)

طرفداری - برنامه Match of the Day ویژه جام جهانی. بازی هایی که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرند: بلژیک-تونس کره جنوبی-مکزیک آلمان-سوئد   دانلود با کیفیت معمولی (394 مگ)دانلود با کیفیت HD به حجم ( 1.8 گیگ)

کلیپ فیفا از برنامه‌های بازی روز دهم

خبرگزاری میزان- در این ویدئو، کلیپی که فیفا از برنامه‌های بازی روز دهم جام جهانی 2018 روسیه منتشر کرد را مشاهده می‌کنید.   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی  

اینفوگرافی برنامه بازی های روز دهم جام جهانی 2018 روسیه

شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ با برگزاری سه مسابقه جام جهانی روسیه ادامه خواهد یافت. آلمان در جدالی حساس باید با سوئد بازی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در ادامه رقابت‌های جام جهانی روسیه شنبه سه مسابقه دیگر برگزار می‌شود که به شرح زیر هستند: ساعت ۱۶:۳۰، بلژیک – تونس، ورزشگاه اسپارتاک تیم ملی فوتبال بلژیک در دومین بازی خود برای قطعی کردن صعود خود باید شاگردان نبیل معلول را شکست دهد. شیاطین سرخ فوتبال اروپا که در بازی  نخست با سه گل پاناما را شکست دادند امیدوارند نمایش درخشان‌شان در این دور هم ادامه یابد...

برنامه بازی‌های روز دهم جام جهانی 2018 روسیه

شنبه با برگزاری سه مسابقه جام جهانی روسیه ادامه خواهد یافت. آلمان در جدالی حساس باید با سوئد بازی کند. به گزارش مشرق، در ادامه رقابت‌های جام جهانی روسیه شنبه سه مسابقه دیگر برگزار می‌شود که به شرح زیر هستند: ساعت ۱۶:۳۰، بلژیک - تونس، ورزشگاه اسپارتاک تیم ملی فوتبال بلژیک در دومین بازی خود برای قطعی کردن صعود خود باید شاگردان نبیل معلول را شکست دهد. شیاطین سرخ فوتبال اروپا که در بازی  نخست با سه گل پاناما را شکست دادند امیدوارند نمایش درخشان‌شان در این دور هم ادامه یابد و با حذف تونس جلوی پیچیده شدن...

برنامه ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های داخل سالن مشخص شد

ورزشکاران کشورمان در دهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا در ۹ رشته به میدان خواهند رفت. خبرگزاری تسنیم: برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در دهمین روز این بازی‌ها به شرح زیر است:* بیلیارد اسپرت* بولینگ* شطرنج مردان در بخش سریع: پوریا درینی و سید خلیل موسوی* شطرنج بانوان در بخش سریع: وصال حامدی‌نیا و میترا حجازی‌پور* شطرنج سریع تیم مردان زیر 23 سال: پرهام مقصودلو ـ پویا ایدنی* فوتسال بانوان: دیدار رده‌بندی ایران با چین* کیک بوکسینگ: اوزان 69-، 75-، 51-، 71-، 81- در بخش مردان، 52- و 60- بانوان* سامبو: یوسف کریمیان 74-، علیرضا چراغی 62 –، کمال علی‌خواه...

برنامه ورزشکاران ایران در روز دهم بازی‌های داخل سالن مشخص شد

ورزشکاران کشورمان در دهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا در ۹ رشته به میدان خواهند رفت. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ترکمنستان، برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در دهمین روز این بازی‌ها به شرح زیر است:* بیلیارد اسپرت* بولینگ* شطرنج مردان در بخش سریع: پوریا درینی و سید خلیل موسوی* شطرنج بانوان در بخش سریع: وصال حامدی‌نیا و میترا حجازی‌پور* شطرنج سریع تیم مردان زیر 23 سال: پرهام مقصودلو ـ پویا ایدنی* فوتسال بانوان: دیدار رده‌بندی ایران با چین* کیک بوکسینگ: اوزان 69-، 75-، 51-، 71-، 81- در بخش مردان، 52- و 60- بانوان* سامبو: یوسف کریمیان 74-،...

برنامه روز دهم بازی های همبستگی کشورهای اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ بازی‌های کشورهای از روز دوشنبه، 18 اردیبهشت با برگزاری مسابقات فوتبال آغاز شد که در چهارمین روز از بازی ها، نمایندگان ایران در هشت رشته با حریفان خود به رقابت می پردازند.برنامه ورزشکاران ایران در روز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه به شرح زیر است ( ساعت اعلام شده به وقت محلی است ):شیرجه :فینال مرحله ماده 10 متر از ساعت 10:30 تا 17:30 برگزار می شود.ووشو:مرحله نیمه نهایی اوزان 52،56،60،65،70 و 75 کیلوگرم ساعت 19:30 برگزار و ووشوکاران کشورمان به مصاف حریفان خود می روند.تنیس:مرحله فینال دوبل و نیمه نهایی انفرادی ساعت...

برنامه بازي هاي روز دهم برنامه هاي روز يازدهم ظهر روز دهم روز دهم محرم بازي هاي پرفشار بازي هاي پرسپوليس بازي هاي پارااسيايي بازي هاي معوقه بازي هاي كامپيوتري بازي هاي دوستانه